Leśna 2 37-300 Leżajsk
Nie pokazuj więcej tej informacji

Powiadomienie o plikach cookie!

Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie. Czytaj więcej na temat cookie ...

5 komentarz(y/e)

  • ~marta (77.253.251.#), dnia Sun Jun 15 11:15:57 2008

    jeśli chodzi o pizzę, to beznadziejna - na pewno nie jest z pieca! nie polecam.

  • ~Zuzia (79.190.207.#), dnia Mon Jun 8 13:44:25 2009

    Właśnie że nie, bo pizza bardzo mi smakowała (salami). Polecam.

  • ~marta (77.254.136.#), dnia Thu Jun 11 18:57:46 2009

    mylisz się, w Leżajsku najgorsza pizza
    Ty chyba nigdy dobrej pizzy nie jadłaś

  • ~zuczek (88.199.31.#), dnia Sat Sep 5 19:41:45 2009

    w legendzie jest najgorsza

  • jacekbak1986, dnia Mon Jun 7 17:50:13 2010

    Pizze z mikrofali to chyba ty serwujesz w domku!!! a w Zagłobie pizze piecze sie w piecu !!!Może ty chodziłaś do viktori albo do mekkongu :)

Zaloguj się