Mariacka 5/7 tel. +48483622591 opr@ortoprofilroma.pl
Nie pokazuj więcej tej informacji

Powiadomienie o plikach cookie!

Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie. Czytaj więcej na temat cookie ...

Brak głosów

Napisz komentarz

Autor:

lekson

000374
Zobacz punkty autora

Źródło:
www.miplo.pl

Data utworzenia:
Fri Sep 12 22:20:35 2008

Ostatnia modyfikacja:
Fri Nov 26 20:44:37 2010

Historia punktu
Historia propozycji

Wbudowany w mapę:
2607 2605 2603 2601 2511 2509 2507

Niezmieniony od wersji: 1012

ID: 218231

Dentysta

Dentysta / Polska

Orto Profil Roma

Radom

Mariacka 5/7
tel. +48483622591
opr@ortoprofilroma.pl

3 komentarz(y/e)

  • Hanna, dnia Mon Nov 3 20:24:11 2008

    Chciałam drogą internetową wyrazić swoje niezadowolenie z wizyty u doktora Romaszkiewicza w Poradni "Orto-Profil-Roma" przy ul. Mariackiej w Radomiu.
    Otóż Pan Romaszkiewicz w sposób bardzo zarozumiały wygłosił mi pogadankę na temat: jak ojciec nie był tancerzem, to i syn nie będzie; jak matka nie ma zębów, to i córka mieć nie będzie.Wypada się tylko zastanowić po co iść do takiego lekarza i omówić tę sprawę ze swoim dentystą, który mi dał skierowanie.
    Za tę pogadankę (która trwała 5 min.) i pantomogram Pan Romaszkiewicz zainkasował 140zł. Szkoda pieniędzy, ostrzegam innych przed wizytą u tego Pana.
    Hanna

  • ~Kasia (91.94.224.#), dnia Tue Feb 2 13:39:32 2010

    Pan doktor ma dość specyficzny charakter, ale jest bardzo dobrym specjalistą!!! Ja chodzę do pana doktora z moją niepełnosprawną córeczką. Tylko pan Romaszkiewicz podjął się jej leczenia, a w naszym przypadku to duże wyzwanie. A jak się ktoś wybiera na prywatną wizytę, to musi liczyć się z kosztami.

  • monia21, dnia Wed Apr 7 17:40:13 2010

    pan doktor jest bardzo pewny siebie.Oglądał zęby mojego dziecka 5 razy przed zabiegiem(za każdym razem płaciłam więcej niż 100zł).w dzień zabiegu kiedy dziecko siedzialo na fotelu do podania znieczulenia lekarz zrezygnował w obawie że sie nie uda.A wcześniej mówił że stopień trudności dla niego w skali od 1 do 20 jet 1.Nie polecam go

Zaloguj się