Kawęczyńska Piotrek "Jajo" jedzie z babcią(Krystyna Feldman) do kościoła skradzionym samochodem kompozytora Seweryna
Nie pokazuj więcej tej informacji

Powiadomienie o plikach cookie!

Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie. Czytaj więcej na temat cookie ...

Brak głosów

Napisz komentarz

Autor:

aga-tedi

445660
Zobacz punkty autora

Źródło:
www.miplo.pl

Data utworzenia:
Sun Dec 8 11:17:59 2013

Ostatnia modyfikacja:
Tue Dec 10 02:02:31 2013

Historia punktu
Historia propozycji

Wbudowany w mapę:
2607 2605 2603 2601 2511 2509 2507

Niezmieniony od wersji: 1402

ID: 829126

Miejsce filmowe

Miejsce filmowe / Polska

To ja złodziej

Warszawa - Praga Północ

Kawęczyńska
Piotrek "Jajo" jedzie z babcią(Krystyna Feldman) do kościoła skradzionym samochodem kompozytora Seweryna

Brak komentarzy

Zaloguj się