Aleja Armii Krajowej 193 tel. +48338151515 http://www.polmedico.pl info@polmedico.com
Nie pokazuj więcej tej informacji

Powiadomienie o plikach cookie!

Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie. Czytaj więcej na temat cookie ...

Brak głosów

Napisz komentarz

Autor:

Anonim

Źródło:
www.miplo.pl

Data utworzenia:
Sat Sep 20 13:30:52 2008

Ostatnia modyfikacja:
Thu Sep 14 09:30:29 2017

Historia punktu
Historia propozycji

Wbudowany w mapę:
2607 2605 2603 2601 2511 2509 2507

Niezmieniony od wersji: 1708

ID: 220278

Dentysta

Dentysta / Polska

Pod Szyndzielnią

Bielsko-Biała

Aleja Armii Krajowej 193
tel. +48338151515
http://www.polmedico.pl
info@polmedico.com

4 komentarz(y/e)

  • kapustnik, dnia Tue Dec 20 11:07:29 2011

    Męcznie kanałowego (jeden ząb!) przez jakies 4 miesiace = poważne zapalenie miazgi. Tak cudnie zalatwił mnie pan doktor z dentystycznej „sieciówki” o której nawet nie chcę już słyszeć. totalna porazka. rotacja dentystow niewiarygodna. w koncu zrezygnowałem z ich usług, bo stwierdziłem ze sensu większego to nie ma. kase brali naprawde niewielka ale co się człowiek wymęczył to jego i za żadne skarby nie chce powtórki z rozrywki. jednak na lekarzu nie ma co oszczędzać, bo to na zdrowiu się powaznei może odbic... z polecenia znajomego trafilem do PSZ. z zapaleniem miazgi pani dr poradzila sobie szybko. wszystko bezbolesnie i bez tysiaca niepotrzebnych wizyt. widac ze jakość na najwyższym posiomie. wreszcie porządny dentysta a nie partacz. pozdrawiam

  • kapustnik, dnia Tue Dec 20 11:08:36 2011

    a i oczywiście polecam POD SZYNDZIELNIĄ ;)

  • MarekKu, dnia Sun Jan 15 13:01:48 2012

    Popieram: profesjonalnie, wysoko-jakościowo, nowocześnie, a do tego sympatycznie. Personel bardzo uprzejmy. Ale i tak najwazniejsze wykonanie, na które tutaj, pod szyndzielnią, narzekać raczej nie można. Co tu mówić, naprawde dobry dentysta o najwyzszym standardzie.

  • agnieszka33, dnia Wed Feb 15 13:57:14 2012

    Bardzo dobry gabinet. Leczę się tam i ja i moja mama. Usługi warte swej ceny. Nigdy nie musiałyśmy korzystać z gwarancji. Jak do tje pory żadna plomba tam wykonana się nie ukruszyła. Miła, przyjazna dla zazwyczaj (tak jest zdecydowanie w moim przypadku ;)) przerażonego klienta. Bardzo OK. Polecam

Zaloguj się