Powiadomienie o plikach cookie!
Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie. Czytaj więcej na temat cookie ...
Autor:
Anonim
Źródło:
www.miplo.pl
Data utworzenia:
Sat Sep 20 13:30:52 2008
Ostatnia modyfikacja:
Thu Sep 14 09:30:29 2017
Historia punktu
Historia propozycji
Wbudowany w mapę:
2607 2605 2603 2601 2511 2509 2507
Niezmieniony od wersji: 1708
ID: 220278
4 komentarz(y/e)
-
a i oczywiście polecam POD SZYNDZIELNIĄ ;)
-
Popieram: profesjonalnie, wysoko-jakościowo, nowocześnie, a do tego sympatycznie. Personel bardzo uprzejmy. Ale i tak najwazniejsze wykonanie, na które tutaj, pod szyndzielnią, narzekać raczej nie można. Co tu mówić, naprawde dobry dentysta o najwyzszym standardzie.
-
Bardzo dobry gabinet. Leczę się tam i ja i moja mama. Usługi warte swej ceny. Nigdy nie musiałyśmy korzystać z gwarancji. Jak do tje pory żadna plomba tam wykonana się nie ukruszyła. Miła, przyjazna dla zazwyczaj (tak jest zdecydowanie w moim przypadku ;)) przerażonego klienta. Bardzo OK. Polecam

12 m
31 m
31 m
31 m
48 m
57 m
60 m
60 m
67 m
73 m
Męcznie kanałowego (jeden ząb!) przez jakies 4 miesiace = poważne zapalenie miazgi. Tak cudnie zalatwił mnie pan doktor z dentystycznej „sieciówki” o której nawet nie chcę już słyszeć. totalna porazka. rotacja dentystow niewiarygodna. w koncu zrezygnowałem z ich usług, bo stwierdziłem ze sensu większego to nie ma. kase brali naprawde niewielka ale co się człowiek wymęczył to jego i za żadne skarby nie chce powtórki z rozrywki. jednak na lekarzu nie ma co oszczędzać, bo to na zdrowiu się powaznei może odbic... z polecenia znajomego trafilem do PSZ. z zapaleniem miazgi pani dr poradzila sobie szybko. wszystko bezbolesnie i bez tysiaca niepotrzebnych wizyt. widac ze jakość na najwyższym posiomie. wreszcie porządny dentysta a nie partacz. pozdrawiam