Nie pokazuj więcej tej informacji
Powiadomienie o plikach cookie!
Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie. Czytaj więcej na temat cookie ...
Autor:
Targeo
6667838Zobacz punkty autora
Źródło:
Targeo
Data utworzenia:
Wed Oct 24 23:04:01 2012
Ostatnia modyfikacja:
Sat Sep 9 06:12:17 2017
Historia punktu
Historia propozycji
Wbudowany w mapę:
2607 2605 2603 2601 2511 2509 2507
Niezmieniony od wersji: 1710
ID: 765660
Najbliżej położone POI:
Brak opisu w Twoim języku, możesz zobaczyć opis w innym języku...

14 m
61 m
69 m
70 m
72 m
76 m
82 m
95 m
95 m
98 m
100 m
Uwaga !! Nie polecam myć auta na tej myjni ręcznej przy ul.Granicznej(AQUAMIO, koło Factory Wrocław). To co ja zobaczyłem po umyciu i zapłaceniu 25zł przerosło moje wyobrażenia. Samochód wyjechał z myjni brudny, jeszcze tak brudnego auta po wyjechaniu z myjni ręcznej nie widziałem. Na szybach miałem tłuste zacieki od jakiegoś sylikonu, który był nakładany na uszczelki drzwiowe.Tego gadżetu nie mogłem niczym usunąć, cały czas się mazał i mazał. Na szybach bocznych, tylnej i przedniej nie było widać dosłownie nic. Jak powiedziałem o reklamacji, pan nie był już tak miły jak na początku, i stwierdził, że jest zimno, i dla niego auto jest dobrze umyte(od listwy w dół auto wogóle niedotknięte,felgi całe czarne, błoto pośniegowe z którym przyjechałem zostało do tej pory, nawet nikt nie próbował tego usunąć)Gdy przejechałem palcem po aucie, rękę miałem całą brudną, lecz pan powiedział, że on nic nie widzi. Więc zastanawiam się czy na tej myjni pracują niewidomi czy o co tam chodzi ? Nie mogę sobie wyobrazić jak można taką "myjnie" nazwać profesjonalną. Totalna żenada. Odradzam w 100%.