"Pamięci Oficerów Podoficerów I Pracowników Służby Geograficznej I Topograficznej Wojska Polskiego W Tym Gmachu W Latach 1935-1939 Mieścił Się Wojskowy Instytut Geograficzny Od Maja 1947 R. Do Listopada 1949 R. Stacjonowała Oficerska Szkoła Służby Geograficznej Od Czerwca 1949 R. Do Lipca 1951 R. Stacjonowała Oficerska Szkoła Topografów W Sierpniu 1951 R. Przeniesiona Do Jeleniej Góry Od 1949 R. Funkcjonują Jednostki Służby Topograficznej Wojska Polskiego Żołnierze I Pracownicy Służby Topograficznej WP Warszawa 8 Stycznia 2008R." - tablica
Nie pokazuj więcej tej informacji

Powiadomienie o plikach cookie!

Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie. Czytaj więcej na temat cookie ...

Brak głosów

Napisz komentarz

Autor:

Anonim

Źródło:
www.miplo.pl

Data utworzenia:
Sat Oct 20 12:02:14 2012

Ostatnia modyfikacja:
Tue Jun 6 23:14:00 2017

Historia punktu
Historia propozycji

Wbudowany w mapę:
2607 2605 2603 2601 2511 2509 2507

Niezmieniony od wersji: 1706

ID: 764496

Pomnik, Obelisk, Tablica pamiątkowa

Pomnik, Obelisk, Tablica pamiątkowa / Polska

Oficerom Podoficerom Pracownikom Służby Geograficzno-Topografic

Warszawa - Ochota

"Pamięci Oficerów Podoficerów I Pracowników
Służby Geograficznej I Topograficznej Wojska Polskiego

W Tym Gmachu

W Latach 1935-1939 Mieścił Się
Wojskowy Instytut Geograficzny

Od Maja 1947 R. Do Listopada 1949 R. Stacjonowała
Oficerska Szkoła Służby Geograficznej

Od Czerwca 1949 R. Do Lipca 1951 R. Stacjonowała
Oficerska Szkoła Topografów
W Sierpniu 1951 R. Przeniesiona Do Jeleniej Góry

Od 1949 R. Funkcjonują
Jednostki Służby Topograficznej
Wojska Polskiego


Żołnierze I Pracownicy Służby Topograficznej WP
Warszawa 8 Stycznia 2008R." - tablica

Brak komentarzy

Zaloguj się